Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 150 стор. |
| Клас пристрою | Офісний |
| Метод друку | Лазерна |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 20 ст./хв |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Принтер |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 189 мм |
| Глибина | 238 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Чорно-білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 460 ₴





