Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 503 мм |
| Глибина | 388 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від одного заряджання акумулятора (хв) | 15 |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Да |
| Об'єм всмоктуваної води | Через насадку для підлоги — 8 л |
| Паркування | вертикальна |
| Продуктивність заряду батареї (м2) | 70 |
| Регулювання потужності всмоктування | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип пилососа | пилосос для сухого прибирання та збирання води |
| Функция выдува | Да |
| Колір корпусу | Чорний/Жовтий |
| Щілинна насадка | Да |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴








