Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Зарядний пристрій | Так |
| Робоча ширина насадки | 280 мм |
| Тип | Склоочисник |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 (кг) |
| Час заряджання | 3 год |
| Час роботи від акумулятора | 35 год |
| Резервуар для брудної води | 200 мл |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 299 ₴






