Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Зарядний пристрій | Так |
| Робоча ширина насадки | 280 мм |
| Тип | Склоочисник |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 76 (кг) |
| Час заряджання | 3 год |
| Час роботи від акумулятора | 100 год |
| Резервуар для брудної води | 150 мл |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴







