Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання (хв) | 0.5 |
| Висота | 1185 мм |
| Глибина | 314 мм |
| Довжина кабелю (м) | 5 |
| Джерело живлення (~/В/Гц) | 1 / 220 - 240 / 50 - 60 |
| Маса (без приладдя) (кг) | 3,1 |
| Маса (з пакованням) (кг) | 4.38 |
| Потужність нагрівача (Вт) | 1600 |
| Об'єм паливного бака (л) | 0.5 |
| Продуктивність за площею (до заправки) (м2) | 60 |
| Стан | Нове |
| Тип | Пароочисник |
| Ширина | 207 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 760 ₴











