Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Замок від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 374 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр поворотного стола | 288 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 799 ₴










