Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість решіток | 2 |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.7 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.24 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір паковання | 29 х 22 х 23 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴




