Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 150 стор. |
| Інтерфейси | USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість кольорів | 1 |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 20 ст./хв |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Формат паперу | А4, А6 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.46 кг |
| Висота | 406 мм |
| Глибина | 424 мм |
| Ширина | 253 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна зона друку | 214 x 356 мм |
| Максимальна роздільна здатність друку | 600x600 dpi |
| Щільність паперу | від 65 до 120 г/м2 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴








