Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | Пароочисник |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип прибирання | Парою, Волога, Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час нагріву до утворення пари | 5 хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 336 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.4 (кг) |
| Тиск | 4 Бари |
| Місткість резервуара | 1.2 л |
| Максимальний тиск пари | 4 |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм котла (бака для води) | 1.2 |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 370 ₴







