Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 345 |
| Довжина шнура | 4 м |
| Місткість бака | 14 л |
| Маса без приладдя | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 250 ₴






