Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Вага | 9.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча ширина | 510 мм |
| Об'єм контейнера для сміття | 20 л |
| Продуктивність по площі | 1800 кв.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 940 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 010 ₴








