Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.8 кг |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 528 мм |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 380 ₴






