Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Вага | 84 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм контейнера для сміття | 40 л |
| Продуктивність по площі | 3375 кв.м/год |
| Сидіння для оператора | Ні |
| Тип приводу підмітальної машини | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1190 мм |
| Довжина | 1430 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 810 ₴




