Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 6 |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Область застосування масажера | Волосиста частина голови, Груди, Руки, Передпліччя, Ноги, Шия, Сідниці, Пальці ніг, Коліна, Ступні, Щиколотки, Черевний прес, Особа, Ікри, Плечі, Все тіло, Стегна, Спина |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 799 ₴











