Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм ємності для меленої кави | 120 г |
| Об'єм контейнера для зерен | 120 г |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴





