Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 341 л |
| Об'єм морозильної камери | 107 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 16 годин |
| Винна камера | Ні |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Міні-бар | Ні |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Подача холодної води | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1860 мм |
| Глибина | 675 мм |
| Ширина | 595 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 650 ₴










