Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 150 стор. |
| Інтерфейси | Ethernet, USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Метод друку | Лазерна |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 27 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 27 ст./хв |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.3 кг |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 472 мм |
| Ширина | 416 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 600 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | + |
| Перша копія | 5.7 з |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 270 ₴








