Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 250 стор. |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Ethernet, USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Потужність | 12 Вт |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 20 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 33 ст./хв |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Висота | 231 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 4800 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 4800 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Операційна система | Mac OS X, Windows |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 960 ₴



