Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Ethernet, USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість кольорів | 1 |
| Метод друку | Лазерна |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 20 ст./хв |
| Стан | Новий |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип пристрою | БФП |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Висота | 308 мм |
| Глибина | 406 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка ОС | Linux |
| Роздільна здатність зображення принтера/МФП | Роздільна здатність друку: 600 x 600 dpi Ефективний висновок до 1200 x 1200 dpi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 490 ₴











