Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Бездротовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага проєктора | 3.4 |
| Габарити (ШхВхГ) | 980 х 58 х 105 мм |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 205 x 353 x 303 мм |
| Інтерфейси | USB| jack 3.5 мм |
| Кількість каналів | 5.1 |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Повна вихідна потужність | 360 Вт |
| Споживана потужність | 59 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип сабвуфера | Активний бездротовий сабвуфер |
| Формат акустики | Стерео |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 830 ₴





