Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.4 кг |
| Висота | 666 мм |
| Глибина | 458 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | + |
| Колеса для транспортування | + |
| Керування зі смартфона | + |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 420 ₴








