Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Елементи управління | Кнопкові, Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Ні |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 570 ₴










