Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravanson |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 (кг) |
| Вбудований вентилятор | Да |
| Висота | 409 мм |
| Глибина | 248 мм |
| Ізоляція | пенополиуретан |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівання вище температури довкілля | 60 |
| Загальний об'єм | 20 л |
| Охолодження нижче температури довкілля | 17 град. |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Нове |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Ширина | 383 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴






