Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.6 дюйм |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 1.4 |
| Вхід/Вихід | DisplayPort, HDMI |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 3.77 кг |
| Висота | 406 мм |
| Глибина | 173 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Розгортка | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 165 Гц |
| Максимальна частота горизонтальної розгортки | 187 кГц |
| Мінімальна частота вертикальної розгортки | 30 кГц |
| Мінімальна частота горизонтальної розгортки | 57 кГц |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 010 ₴








