Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 273 л |
| Об'єм морозильної камери | 79 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 19 годин |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Зона свіжості | Так |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Міні-бар | Ні |
| Потужність заморожування | 3.5 кг/добу |
| Подача холодної води | Ні |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1777 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 620 ₴





