Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | E |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 8 |
| Особливості | Звуковий сигнал |
| Споживання води | 45 л |
| Програми | Програма ручного прання, Програма прання сорочок, Прання делікатних речей, Прання спортивного одягу, Програма "Синтетика", Програма "Шерсть", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 520 ₴







