Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 380 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 493 мм |
| Ширина | 319 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 6 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴










