Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 25 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.45 кг |
| Висота | 653 мм |
| Глибина | 382 мм |
| Ширина | 418 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 5 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Да |
| Паркування | вертикальна |
| Регулювання потужності всмоктування | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос для сухого прибирання та збирання води |
| Функция выдува | Да |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь + жовтий |
| Щілинна насадка | Да |
| Еквівалент потужності екодвигуна | 2100 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 630 ₴




