Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Індукційна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 060 ₴









