Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 29 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 5 мс |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 411 мм |
| Глибина | 209 мм |
| Ширина | 688 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Стереозвучание | Так |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | Да |
| Flicker-Free | Да |
| VESA | 75 x 75 мм |
| Глибина кольору | 8 бит |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку | 10 Вт / 2x5 Вт / |
| Роздільна здатність екрана | 2560х1080 |
| Режим розподілення на 4 екрани | Да |
| Стан | Нове |
| Тонка рамка | Да |
| Частота развертки (верт.) | 56 – 75 Гц |
| Частота зміни кадрів | 75 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 500 ₴








