Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Модельний рік | 2019 |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Тип телевізора | OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Кількість динаміків | 3 |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Висота | 738 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Ширина | 1227 мм |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Ні |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Функції | |
| Підтримувані формати | AVI, JPEG, MKV, MP3, WMA |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, NTSC, PAL |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Яскравість | 1500 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| PQI (Показник якості зображення) | 3800 |
| Smart TV | Да |
| VESA | 200 x 200 мм |
| Вхід/Вихід | Anynet+, CI Slot, Ethernet (LAN), Компонентний, композитний, оптичний |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Процесор | Квантовий процесор 4K |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Розширений динамічний діапазон (High Dynamic Range) | Quantum HDR 12x |
| Стан | Нове |
| Технологія Motion Rate (для підвищення чіткості передавання руху) | 200 |
| Технологія Ultra Black | + |
| Тип LED-підсвітки | Direct LED (Full-Array Local Dimming) |
| Тип динаміків | 2.2 каналу |
| Тип матриці | VA |
| Тип покриття екрана | Глянсовий (антивідблисковий) |
| Тип пульта ДК | TM1850A |
| Частота розгортки | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 490 ₴









