Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Операційна система | Android |
| Підтримка HDTV | Так |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 34.4 кг |
| Висота | 962 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Ширина | 1675 мм |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, NTSC, PAL |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dolby Atmos | + |
| Dolby™ Audio | + |
| Smart TV | Да |
| VESA | 300 x 300 мм |
| Бітність матриці | 10 бит (8 бит + FRC) |
| Вага (без підставки) | 34.4 кг |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), HDMI, LAN (Ethernet), USB, Вхід відео композитний |
| Рік випуску | 2020 |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Підтримка HDR | Да (HDR10, HLG, Dolby Vision) |
| Процесор зображень | X1™ 4K HDR |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Збалансований динамік X | + |
| Стан | Нове |
| Поліпшення контрасності | X-tended Dynamic Range™ |
| Поліпшення кольору | Підвищена точність передавання кольору |
| Поліпшення чіткості | Технологія 4K X-RealityTM PRO |
| Частота розгортки | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 180 ₴











