Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Модельний рік | 2022 |
| Підтримка HDTV | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Сріблястий |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Кількість динаміків | 4 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 17.1 кг |
| Висота | 698 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Ширина | 1222 мм |
| Зображення | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Захист від дітей | Так |
| Картинка в картинці | Так |
| Підтримувані формати | MKV, WMA, DivX, MP3 |
| Таймер сна | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Мова меню | Український, Німецький, Китайський, Іспанська, Англійська |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 3 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, NTSC, PAL |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| AI Sound | + |
| DTS Decoder DTS-HD | + |
| Dolby Atmos | + |
| HDR | Режим HGIG (HDR Gaming Interest Group) |
| Upscaling у 4K | Да |
| VESA | 300x200 mm |
| Wireless Sound Sync | + |
| Алгоритм оброблення голосу (Clear Voice) | + |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), HDMI |
| Операційна система | webOS Smart TV |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Система динаміків | 4.2 |
| Технологія WiSA Speakers | + |
| Тип матриці | OLED 4K |
| Тип покриття екрана | Глянсовий (антивідблисковий) |
| Поліпшення кольору | Perfect Colour |
| Частота розгортки | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 570 ₴









