Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Модельний рік | 2022 |
| Операційна система | WebOS 4.5 |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Білий |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 437 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Ширина | 736 мм |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Функції | |
| Підтримувані формати | AVI, DivX, MKV, MP3, WMA |
| Мова меню | Український, Англійська |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, NTSC, PAL |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Технологія 3D | Активна |
| Кут огляду | 178 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| DTS | + |
| Down Firing | + |
| HDR | Активний HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | 200 x 200 мм |
| Virtual Surround Plus | + |
| Wireless Sound Sync | + |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), HDMI |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Підтримка HDR | + |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Система динаміків | 2.0 CH |
| Тип покриття екрана | Глянсовий (антивідблисковий) |
| Частота розгортки | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 050 ₴








