Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 54 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 34.4 кг |
| Висота | 962 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Ширина | 1675 мм |
| Функції | |
| Захист від дітей | Так |
| Підтримувані формати | AVI, Xvid, JPEG, MP3, WMA |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Таймер сна | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Мова меню | Український, Німецький, Китайський, Іспанська, Англійська |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Да |
| VESA | 300 x 300 мм |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB, Вхід відео композитний |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Рік | 2022 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Частота розгортки | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 790 ₴





