Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 250 стор. |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість сторінок | 30000 стор. |
| Лоток подачі | 250 стор. |
| Метод друку | Лазерна |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 30 ст./хв |
| Стан | Новий |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Принтер |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 333 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 600 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка ОС | Linux |
| Роздільна здатність зображення принтера/МФП | Роздільна здатність копіювання: 600 x 600 dpi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 590 ₴







