Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 260 Вт |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 694 мм |
| Глибина | 418 мм |
| Ширина | 382 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2.2 м |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Да |
| Паркування | вертикальна |
| Регулювання потужності всмоктування | Да |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос для сухого прибирання та збирання води |
| Функция выдува | Да |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь + жовтий |
| Щілинна насадка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 400 ₴









