Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 11 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴









