Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість режимів приготування | 16 |
| Об'єм духової шафи | 73 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування дверцят духової шафи | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Споживана потужність | 3650 Вт |
| Таймер | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 600 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність мікросхем | 3650 |
| Стан | Нове |
| Тип керування | поворотні утоплювані, сенсорні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 490 ₴








