Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nintendo |
| В комплект входить | USB-кабель |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Лінійки | Nintendo |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Живлення | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Тип приставки | Портативна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Глибина | 139 мм |
| Ширина | 241 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43 (кг) |
| Інтерфейси | Bluetooth|USB 3.0|Wi-Fi|Wifi |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 850 ₴










