Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 12 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Біо-програма | Так |
| Попереднє замочування | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма делікатного миття | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Режим полоскання | Так |
| Стандартна програма | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Індикація часу, що залишився | Так |
| Споживання води | 10.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 530 ₴






