Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 345 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Ширина | 289 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 11,2 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 970 ₴



