Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 5 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB, HDMI, DisplayPort |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів DVI | 1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Розміри | |
| Висота | 364 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 538 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 550 ₴








