Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Бустер | Так |
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Наявність підлокітників | Так |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підголовник | Регульований |
| Підстаканники | Немає |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 30 см |
| Ширина сидіння | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 64 мм |
| Довжина: | 47 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴


