Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Кількість програм мийки | 6 |
| Максимальне завантаження | 9 комплектів |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Стандартна програма | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість підключення до гарячої води | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Половинне завантаження | Ні |
| Споживання води | 8.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 448 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 199 ₴






