Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.1 кг |
| Висота | 666 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 458 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 510 ₴











