Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 8 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип прибирання | Волога |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 900 ₴


