Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Операційна система | webOS |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 464 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 736 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Технологія 3D | Активна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Да |
| VESA | 200 x 200 мм |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), HDMI |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Підтримка HDR | + |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 60 |
| Мова меню | Російський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 099 ₴









