Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 63 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 5 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 240 ₴








