Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 62 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 106 (кг) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 930 ₴





